Firma SEMPIRE z Poznania - profesjonalne kampanie reklamowe - pozycjonowanie i Adwords

https://www.sempire.pl/

Firma SEMPIRE pozycjonująca strony - Poznań

Świadczymy usługi pozwalające na skuteczne wypromowanie strony firmowej czy sklepu internetowego w sieci. Firma SEMPIRE pozycjonująca strony to zespół certyfikowanych ekspertów łączących wiedzę techniczną ze znajomością technik marketingowych i reklamowych. Doskonale wiemy, że reklama w Internecie ma nie tylko polepszyć pozycję strony w wyszukiwarkach, ale i przełożyć się na realne zyski. Dlatego wnikliwie analizujemy branżę, specyfikę działalności Klienta, wymogi jego grupy docelowej oraz działania konkurencji, aby wdrożyć skuteczną kampanię.

Pozycjonowanie strony w Google

SEMPIRE to agencja SEM i SEO, która zapewnia skuteczną promocję stron w wyszukiwarkach. Naszą specjalnością jest pozycjonowanie stron w Poznaniu oraz całej Polsce. Pierwszym etapem współpracy z Klientem zawsze jest dokładny wywiad dotyczący oczekiwań, co do usługi. Następnie analizujemy rynek i konkurencję, dobieramy frazy i rozpoczynamy profesjonalne pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google. Jaki będziesz koszt SEO? Ceny pozycjonowania strony internetowej zawsze dostosowujemy do zakresu kampanii oraz wielkości konkurencji na wybrane słowa kluczowe. Zapewniamy stałą analizę efektów pozycjonowania i raportowanie wyników. Tu poczytasz o przykładowych kosztach pozycjonowania - https://www.sempire.pl/cennik/

Reklama w wyszukiwarce - Linki Google Adwords

Prowadzimy kampanie linków sponsorowanych pozwalające w elastyczny sposób dostosować budżet na reklamę. Reklama w Google w postaci linków sponsorowanych pozwala właścicielowi strony firmowej czy sklepu internetowego płacić jedynie za kliknięcia w link lub baner (model PPC). Projektujemy atrakcyjne kampanie wizerunkowe, które przyciągają uwagę starannie dobranej grupy docelowej, wdrażamy opracowaną strategię, monitorujemy wyniki (ilość kliknięć, pomiar konwersji itp.). Prowadzimy nie tylko kampanie tekstowe, ale także w Zakupach Google oraz w serwisach partnerskich Google.

Audyty SEO - analiza pozycjonowania

Firma SEMPIRE specjalizująca się w marketingu internetowym oferuje nie tylko prowadzenie kampanii, ale także audyty stron. Nasza oferta na audyt SEO obejmuje dokładną analizę witryny pod kątem optymalizacji kodów, sposobów indeksacji przez wyszukiwarki, widoczności dla robotów Google, optymalizacji treści oraz innych elementów, które przesądzają o widoczności adresu dla wyszukiwarek. Z naszym szczegółowym raportem w postaci pliku PDF pozycjonowanie i optymalizacja stron www staje się o wiele skuteczniejsza. Usługę tę polecamy nie tylko specjalistom ds. SEO i SEM, ale także działom marketingowym lub zajmującym się sprzedażą, programistom oraz właścicielom stron. Sprawdź koszt audytu SEO dla swojego serwisu.

Content Marketing w SEO

Agencja SEMPIRE poleca także skuteczny marketing treści. Co oznacza content marketing? Tym terminem określane są działania polegające na dostarczaniu użytkownikom stron wartościowych porad i innych przydatnych treści. Artykuły sponsorowane i eksperckie, webinary oraz poradniki na firmowych blogach sprawiają, że optymalizacja i pozycjonowanie staje się łatwiejsze dzięki zawarciu w materiałach odpowiednich słów kluczowych. Jednocześnie takie treści pozwalają promować markę, zdobywać grono stałych czytelników, a tym samym zwiększać ich zaufanie do firmy.

Szkolenia z marketingu i konsultacje SEO / SEM

Prowadzimy szkolenia z zakresu marketingu internetowego pozwalające zdobyć nową wiedzę, poznać narzędzia do przygotowywania, wdrażania oraz monitorowania kampanii czy pomiarów ich skuteczności. Nasze konsultacje SEO to usługa skierowana zarówno w stronę firm zajmujących się projektowaniem i pozycjonowaniem stron internetowych, które poszukują opinii niezależnych ekspertów, jak i właścicieli stron lub sklepów chcących zwiększyć widoczność swoich witryn.

SEMPIRE - właściwa firma do pozycjonowania Twojej strony w Google

Skorzystaj z usług agencji interaktywnej SEMPIRE, zwiększ widoczność firmowej witryny, zdobądź nowych czytelników portalu lub zwiększ sprzedaż w sklepie internetowym. Dbamy, aby reklama stron w Google została oparta o aktualne wymogi stawiane przez wyszukiwarkę, była skuteczna, a jej wyniki pozostały trwałe. Pozycjonowanie z Agencją SEMPIRE nie grozi nałożeniem filtra Google za nieetyczne działania, ponieważ nie jest nastawione na szybki skok pozycji na liście wyszukiwania na źle dobrane frazy kluczowe.
Agencja SEM / SEO SEMPIRE
Dąbrowskiego 77A
60-529 Poznań
wielkopolskie
Tel.: +48613332211
2018 © All rights reserved